LOGOWANIE
Nawigacja
· STRONA GŁÓWNA
· SKLEP INTERNETOWY
· AUKCJE ALLEGRO.PL
· LINK
· MONTAŻ
· KONTAKT

· HOMOLOGACJE
· GWARANCJA
· PRAWA AUTORSKIE
Powitanie

   Witamy serdecznie na stronie poznańskiej Firmy TC SERWIS. Zajmujemy się między innymi sprzedażą artykułów motoryzacyjnych takich jak: autoalarmy, sterowniki, centralne zamki, siłowniki, syrenki, czujniki ruchu, czujniki cofania i wszelkiego rodzaju moduły sterujące.

   Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się i współpracującą z licznymi klientami na terenie całego kraju. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy od momentu powstania firmy, czyli od 1998 roku pozwoliło nam uzyskać opinię dobrych i zaufanych sprzedawców. Podstawą naszych działań stanowi chęć zaspokojenia potrzeb naszych klientów, dlatego pragniemy poszerzać naszą działalność o dobrej, jakości produkty, a w szczególności o takie, które w największym stopniu interesują grono klientów.

   Strategia handlowa firmy polega przede wszystkim na dogodnych warunkach sprzedaży. Większość transakcji odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego na stronie www.sklep.tcserwis.pl, ale w wolnych chwilach wystawiamy też nasze produkty na aukcjach internetowych na stronach Allegro.pl.

   Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą a zainteresowanych do darmowej rejestracji w naszym sklepie internetowym. Wszelkie pytania dotyczące naszej firmy jaki i dostępnych produktów prosimy kierować na adresy e-mail dostępne w zakładce kontakt.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

News

Brak opublikowanych newsów

Wygenerowano w 0.00 sek.
Copyright © TC SERWIS. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
350,777 Unikalnych wizyt